RSF-50JT-52-910K
MFR.Part #
RSF-50JT-52-910K
JLCPCB Part #
C1378233
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 910kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS