RSF-50JT-52-680K
MFR.Part #
RSF-50JT-52-680K
JLCPCB Part #
C3569877
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS