RSF-50JT-52-62R
MFR.Part #
RSF-50JT-52-62R
JLCPCB Part #
C1377621
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS