RSF-50JT-52-560K
MFR.Part #
RSF-50JT-52-560K
JLCPCB Part #
C3387917
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS