RSF-50JT-52-510K
MFR.Part #
RSF-50JT-52-510K
JLCPCB Part #
C1378423
Description
-55℃~+155℃ 500mW 510kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS