RSF-50JT-52-43K
MFR.Part #
RSF-50JT-52-43K
JLCPCB Part #
C1377640
Description
-55℃~+155℃ 43kΩ 500mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS