RSF-50JT-52-430K
MFR.Part #
RSF-50JT-52-430K
JLCPCB Part #
C1377637
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 500mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS