RSF-50JT-52-300R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF-50JT-52-300R
JLCPCB Part #
C1377608
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 300Ω 500mW Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS