RSF-50JT-52-2K4
MFR.Part #
RSF-50JT-52-2K4
JLCPCB Part #
C1377615
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS