RSF-50JT-52-27R
MFR.Part #
RSF-50JT-52-27R
JLCPCB Part #
C1377625
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 500mW Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS