RSF-50JR-52-82K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF-50JR-52-82K
JLCPCB Part #
C3514548
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 82kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS