RSF-50JR-52-75K
MFR.Part #
RSF-50JR-52-75K
JLCPCB Part #
C3428271
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS