RSF-50JR-52-62K
MFR.Part #
RSF-50JR-52-62K
JLCPCB Part #
C1752499
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS