RSF-50JR-52-470K
MFR.Part #
RSF-50JR-52-470K
JLCPCB Part #
C3364010
Description
-55℃~+155℃ 470kΩ 500mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS