RSF-50GR-52-9K1
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF-50GR-52-9K1
JLCPCB Part #
C1757567
Package
Plugin,D3.3xL9mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±2% ±300ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS