RSF-50GR-52-91K
MFR.Part #
RSF-50GR-52-91K
JLCPCB Part #
C1757573
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91kΩ Metal Film Resistor ±2% ±300ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS