RSF-50GR-52-75K
MFR.Part #
RSF-50GR-52-75K
JLCPCB Part #
C3352544
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75kΩ Metal Film Resistor ±2% ±300ppm/℃ Plugin,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS