RSF-50GR-52-680R
MFR.Part #
RSF-50GR-52-680R
JLCPCB Part #
C1757467
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680Ω Metal Film Resistors ±2% ±300ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS