RSF-50GR-52-30R
MFR.Part #
RSF-50GR-52-30R
JLCPCB Part #
C3532714
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 500mW Metal Film Resistors ±2% ±300ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS