RSF-25JR-52-9K1
MFR.Part #
RSF-25JR-52-9K1
JLCPCB Part #
C1746619
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS