RSF-25JR-52-56K
MFR.Part #
RSF-25JR-52-56K
JLCPCB Part #
C1746783
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS