RSF-25JR-52-240R
MFR.Part #
RSF-25JR-52-240R
JLCPCB Part #
C1747196
Description
-55℃~+155℃ 240Ω 250mW Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS