RSF-25JR-52-13K
MFR.Part #
RSF-25JR-52-13K
JLCPCB Part #
C1747046
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS