RSF-25JR-26-5K6
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RSF-25JR-26-5K6
JLCPCB Part #
C3354618
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.6kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS