RSF-25JR-26-2K4
MFR.Part #
RSF-25JR-26-2K4
JLCPCB Part #
C1746393
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS