RSF-25JR-26-130K
MFR.Part #
RSF-25JR-26-130K
JLCPCB Part #
C1746792
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 250mW Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS