RSF5WSJB-91-680K
MFR.Part #
RSF5WSJB-91-680K
JLCPCB Part #
C1398113
Description
-55℃~+155℃ 5W 680kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS