RSF5WSJB-91-27K
MFR.Part #
RSF5WSJB-91-27K
JLCPCB Part #
C1398212
Description
-55℃~+155℃ 27kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS