RSF5SSJT-73-91K
MFR.Part #
RSF5SSJT-73-91K
JLCPCB Part #
C1394203
Description
-55℃~+155℃ 5W 91kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS