RSF5SSJT-73-75R
MFR.Part #
RSF5SSJT-73-75R
JLCPCB Part #
C1398301
Description
-55℃~+155℃ 5W 75Ω Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS