RSF5SSJT-73-3K9
MFR.Part #
RSF5SSJT-73-3K9
JLCPCB Part #
C1396724
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS