RSF5SSJT-73-20K
MFR.Part #
RSF5SSJT-73-20K
JLCPCB Part #
C3493665
Description
-55℃~+155℃ 20kΩ 5W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS