RSF5SSJT-73-150K
MFR.Part #
RSF5SSJT-73-150K
JLCPCB Part #
C1397288
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS