RSF5SSJR-73-240K
MFR.Part #
RSF5SSJR-73-240K
JLCPCB Part #
C1769236
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS