RSF50SJT-PN560K
MFR.Part #
RSF50SJT-PN560K
JLCPCB Part #
C1378359
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS