RSF50SJR-52-3M9
MFR.Part #
RSF50SJR-52-3M9
JLCPCB Part #
C1751103
Description
-55℃~+155℃ 3.9MΩ 500mW Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS