RSF50SJR-52-180R
MFR.Part #
RSF50SJR-52-180R
JLCPCB Part #
C1748972
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 500mW Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS