RSF50SJR-PN360K
MFR.Part #
RSF50SJR-PN360K
JLCPCB Part #
C3466350
Description
-55℃~+155℃ 360kΩ 500mW Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS