RSF50SJR-PN11K
MFR.Part #
RSF50SJR-PN11K
JLCPCB Part #
C1753836
Description
-55℃~+155℃ 11kΩ 500mW Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS