RSF500JT-91-91R
MFR.Part #
RSF500JT-91-91R
JLCPCB Part #
C1397176
Description
-55℃~+155℃ 5W 91Ω Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS