RSF500JT-91-6K2
MFR.Part #
RSF500JT-91-6K2
JLCPCB Part #
C1397173
Description
-55℃~+155℃ 5W 6.2kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS