RSF500JT-91-560K
MFR.Part #
RSF500JT-91-560K
JLCPCB Part #
C1397291
Description
-55℃~+155℃ 560kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS