RSF500JT-91-430K
MFR.Part #
RSF500JT-91-430K
JLCPCB Part #
C1397349
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 5W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS