RSF500JT-91-39K
MFR.Part #
RSF500JT-91-39K
JLCPCB Part #
C1400596
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 5W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS