RSF500JT-91-36K
MFR.Part #
RSF500JT-91-36K
JLCPCB Part #
C3433870
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS