RSF500JT-91-2K7
MFR.Part #
RSF500JT-91-2K7
JLCPCB Part #
C1396970
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS