RSF500JT-91-2K4
MFR.Part #
RSF500JT-91-2K4
JLCPCB Part #
C1396959
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS