RSF500JB-91-6K8
MFR.Part #
RSF500JB-91-6K8
JLCPCB Part #
C1397086
Description
-55℃~+155℃ 5W 6.8kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS