RSF500JB-91-68K
MFR.Part #
RSF500JB-91-68K
JLCPCB Part #
C1397133
Description
-55℃~+155℃ 5W 68kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS