RSF3WSJT-73-9K1
MFR.Part #
RSF3WSJT-73-9K1
JLCPCB Part #
C1392406
Description
-55℃~+155℃ 3W 9.1kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS